f
Polski  | Español

Autor: J.K. Data: 14.06.2018  Ska-P zagra w Stodole! Powrót do Polski hiszpańskiej formacji


Kapela Ska-P już niebawem ponownie zagości w Polsce! Hiszpanie wystąpią 15 września w warszawskim klubie Stodoła. Będzie to już trzeci występ zespołu w naszym kraju, ale pierwszy koncert klubowy. W 2010 r. wystąpili na festiwalu w Jarocinie, zaś w 2014 r. na Przystanku Woodstock.

Gwiazdy hiszpańskiego ska-punku powracają w tym roku do aktywności po ponad trzech latach przerwy. W międzyczasie w kapeli doszło również do pewnych zmian personalnych – przede wszystkim pod koniec ubiegłego roku ogłoszono odejście drugiego wokalisty, Pipiego. Obecnie zespół nagrywa nową płytę, która ma ukazać się jeszcze w tym roku oraz podaje pierwsze terminy występów w Europie i Ameryce Łacińskiej. Co ciekawe koncert w Polsce został ogłoszony jako drugi na naszym kontynencie, co świadczy o sporej popularności Ska-P w naszym kraju. Przypomnijmy, że za swój żywiołowy występ na Woodstocku w 2014 r. (relacja z koncertu tutaj ») grupa zgarnęła nagrodę publiczności czyli Złotego Bączka. W 2016 r. koncert ten doczekał się wydania na CD+DVD jako „Live In Woodstock Festival” (zobacz więcej tutaj »).

Kapela Ska-P powstała w 1994 r. w madryckiej dzielnicy Vallecas i ma na koncie 7 albumów studyjnych. Ich lewicowe teksty bazują głównie na krytykowaniu wojen, kościoła jako instytucji, kapitalizmu, faszyzmu oraz na potrzebie walki o prawa człowieka i zwierząt. Muzycznie SKA-P to nie tylko ska-punk – często w jednym utworze można usłyszeć elementy elektroniki, reggae oraz muzyki folkowej. Biesiadna wręcz forma ich piosenek sprawia, że muzyka grupy jest wprost stworzona do zabawy. Więcej o kapeli znajdziecie na naszej stronie tutaj »

BILETY:

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 18 czerwca 2018 o godz. 12:00.

99 PLN do 31.07.2018 (pula biletów ograniczona)
120 PLN od 01.08.2017 do 14.09.2018
140 PLN w dniu koncertu

Bilety dostępne będą w sieciach salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach internetowych: www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.stodola.pl oraz Going.

Jako support wystąpi znana z polskich scen kapela Pull the Wire.
Polecamy:

zespoly
SKA-P
artykuly
Podsumowanie roku 2018 część 2: płyty zaginione w akcji
niusy
Król w szachu? Zobacz nowy teledysk Ska-P „Jaque al Rey”! Nowa płyta już wkrótce

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!