f
Polski  | Español

Autor: J.K. Data: 05.09.2018   Data ostatniej aktualizacji: 28.03.2019Król w szachu? Zobacz nowy teledysk Ska-P „Jaque al Rey”! Nowa płyta już wkrótce


Hiszpanie ze Ska-P opublikowali właśnie klip do kawałka „Jaque al Rey” („Król w szachu”). Teledysk promuje nowy album zespołu zatytułowany „Game Over”, który ukaże się już na jesieni tego roku. Będzie to pierwszy album studyjny od 2013 r., kiedy to ukazał się „99%”. W międzyczasie zespół zrobił sobie ponad trzyletnią przerwę, miały również miejsce pewne zmiany personalne – przede wszystkim pod koniec ubiegłego roku ogłoszono odejście drugiego wokalisty, Pipiego.

Przypomnijmy, że już niedługo, bo 15 września, kapela ponownie zawita w Polsce i wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Więcej na temat koncertu możecie przeczytać TUTAJ ». A czy w Warszawie zabrzmi utwór „Jaque al Rey”? Niedługo się przekonamy! A tymczasem warto go sobie przyswoić :)

Teledysk „Jaque al Rey”:Posłuchaj płyty „Game Over” na oficjalnej playliście youtube [Aktualizacja niusa]

5 października ukazała się nowa, wyczekiwana płyta Ska-P „Game Over”. Album zawiera 12 premierowych kompozycji, wśród których nie zabrakło punkowych kawałków z pełnym krytyki przekazem („Eurotrama”, czy np. fragmenty „Cruz, Oro y Sangre” albo „Adoctrinad@s”), jak i utworów do tańca i zabawy („No Lo Volveré a Hacer Más”).Linki zewnętrzne

Strona oficjalna: ska-p.com »
Facebook: @Ska-p official »
Twitter: @skapoficial »
SKA-P Polski Fanpage na Facebooku: @skap.polski.fanpage »Polecamy:

zespoly
SKA-P
artykuly
Podsumowanie roku 2018 część 2: płyty zaginione w akcji
niusy
Ska-P zagra w Stodole! Powrót do Polski hiszpańskiej formacji

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!