f
Polski  | Español
Nieokiełzany Aphonnic prezentuje swój dziki album „Indomables”


Piąty album galicyjskiej formacji Aphonnic to propozycja na światowym poziomie. Propozycja, której wprost nie wypada przegapić. Jest moc, są melodie i powiew świeżego powietrza.

Kiedy tylko opublikowali „Ombligos” – pierwszy klip zwiastujący płytę „Indomables” – wieść o tym wraz z linkami do youtube’a z miejsca pojawiła się na profilach w mediach społecznościowych wszystkich branżowych portali. Aphonnic jest bowiem jedną z bardziej cenionych kapel przez hiszpańskie media rockowo-metalowe oraz krytyków muzycznych. I z pewnością słusznie: łącząc elementy hardcore’u i post hardcore’u z melodyjnym rockiem i metalem alternatywnym, chłopaki grają z prawdziwie światowym polotem. Dlatego też z płyty na płytę zdobywają coraz większą bazę fanów w Hiszpanii.

Czego spodziewać się po „Indomables”? Jest to z pewnością krążek zróżnicowany, ale i bardzo spójny. Zawiera 11 kawałków, wśród których możemy znaleźć zarówno drapieżne, jak i te spokojniejsze, trafiające do serca fragmenty. Choć płyta rozpoczyna się od mocnego akcentu – singlowego „Ombligos”, a następnie ciężkich riffów „Fruta Fresca” – to również w obu tych utworach znalazło się miejsce na wyciszenie i wręcz liryczne fragmenty, okraszone dźwiękami pianina. Dalej będzie równie ciekawie, więc zamiast tylko o tym czytać, najlepiej posłuchać osobiście ;)

Zobacz teledysk do „Ombligos”:


Cała płyta do posłuchania na youtube i w Spotify »

Linki zewnętrzne

Strona oficjalna: aphonnic.com »
Facebook: @aphonnic »
Twitter: @aphonnic »


Zobacz też:

NIUSY: Soundgarden, Pearl Jam czy Metallica skowerowane przez hiszpańskie zespoły. Berri Txarrak w utworze Thrice – po baskijsku!  (07.02.2014) »
ARTYKUŁY: APHONNIC „Héroes” (Podsumowanie roku 2013) »
NIUSY: Poznaj „Jerry'ego” zespołu Aphonnic. Nowy klip! (04.01.2014) »


Polecamy:

recenzje
Berri Txarrak „Infrasoinuak” (2017)
niusy
„Ojos Cerrados” i „De par en par”– dwa nowe klipy kapeli Sinaia
niusy
Topniejące lody Antarktydy. Nowe EP Asturyjczyków DESAKATO „Antártida”. Na żywo, ale w studiu.

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2018     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!