f
Polski  | Español
Molotov nagrał swoje MTV Unplugged


Meksykanie z grupy Molotov powracają, tym razem w wersji akustycznej. Kapela opublikowała właśnie CD+DVD w ramach słynnego formatu MTV Unplugged, dołączając tym samym do elitarnego klubu latynoskich artystów, którzy mogą się pochwalić tego typu wydawnictwem. Album „El Desconecte” zawiera 15 utworów, wśród których znajdują się nowe wersje największych hitów w ich karierze, jak np. „Frijolero”, „Voto Latino”, „Gimme Tha Power” czy „Puto”, a także dwa nieopublikowane wcześniej kawałki: „Muerte” oraz „Dreamers”. Płyta została nagrana podczas koncertu w mieście Meksyk w maju tego roku. Wśród gości znalazł się gitarzysta i producent Money Mark (znany m.in. ze współpracy z Beastie Boys) oraz słynna francusko-chilijska raperka Ana Tijoux.

Przypomnę, że Molotov to jeden z najsłynniejszych meksykańskich zespołów grających szeroko pojętego rocka i wielokrotni zdobywcy latynoskich nagród Grammy. Kapela powstała w stolicy Meksyku w 1995 r., a sławę przyniósł jej debiutancki krążek „¿Dónde jugarán las niñas?” (1997). Nie tak dawno grupa wystąpiła w Polsce, a miało to miejsce na Przystanku Woodstock w 2016 roku (więcej zobacz TUTAJ » oraz TUTAJ »).

Do promocji wydawnictwa zespół wybrał kawałek „Here We Kum”, oryginalnie z albumu „Dance and Dense Denso” (2003). Drugi opublikowany klip to przebój „Gimme Tha Power” (1997).

Klip „Here We Kum”

„Gimme Tha Power”

Posłuchaj płyty na Spotify i kanale YouTube zespołu:


Linki zewnętrzne

Strona oficjalna: aguamaldita.mx »
Facebook: @molotovoficial »
Twitter: @MolotovBanda »
YouTube: @Molotov Oficial »

Zobacz też:
Polecamy:

artykuly
Latin Grammy 2018. Najlepsze latynoskie płyty i piosenki rockowe - nominowani i zwycięzcy
niusy
Nowa płyta La Raíz i promujący ją teledysk „Rueda la Corona”
niusy
Do dwóch razy sztuka. Molotov na Woodstocku 2016!

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!