f
Polski  | Español
Molotov na Przystanku Woodstock 2016. Relacja i fragment koncertuDo dwóch razy sztuka. W zeszłym roku się nie udało – Molotov był zmuszony odwołać całą europejską trasę, łącznie z koncertem w Polsce – tym razem nic nie stanęło im na przeszkodzie i mimo niesprzyjającej w tym roku pogody dali na Przystanku Woodstock świetny koncert.
W setliście pojawiły się przede wszystkim kawałki ze starszych albumów kapeli, jak kultowego debiutanckiego albumu „¿Dónde jugarán las niñas?” (1997) czy „Dance and dense denso” (2003). Nie zabrakło największych hitów, jak „Gimme tha Power”, „Puto” czy „Frijolero”. Pełną setlistę zobaczycie tutaj »


Fragment koncertu, kawałek „Chinga tu madre”:

>PW2016_Molotov from Kreciola.TV on Vimeo.


Przed podobnymi tłumami Molotov grał juz na festiwalu Rock al Parque w Bogocie, ale to działo się w Ameryce Łacińskiej, gdzie kapela cieszy się olbrzymią popularnością i ma status gwiazdy. Dlatego też zespół nie mógł się doczekać występu przed ogromną woodstockową publicznością. Po koncercie muzycy zamieścili podziękowania dla fanów i organizatorów na swoich kontach w portalach społecznościowych.


Fragment wywiadu z zespołem tuż przed koncertem (po angielsku):Zdjęcia:


Podziękowania od zespołu na Facebooku:


Zobacz też:

Polecamy:

artykuly
Latin Grammy 2016. Poznaj najlepsze latynoskie płyty i piosenki rockowe
niusy
Do dwóch razy sztuka. Molotov na Woodstocku 2016!
niusy
Maná w hollywoodzkiej Alei Gwiazd!

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2018     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!