f
Polski  | Español
Che Sudaka porwali Małą Scenę Woodstocku 2016 (do tańca). Relacja, wideo


W nocy z soboty na niedzielę, ostatniego dnia Przystanku Woodstock, Che Sudaka porwali licznie zgromadzoną pod Małą Sceną publiczność swoim energetycznym i tanecznym koncertem.

Już na 3 godziny przed swoim występem chłopaki z Che Sudaka byli rozentuzjazmowani. Gorącą polską publiczność mieli okazję już poznać choćby w tym roku – w czerwcu zagrali bowiem na Life Festival w Oświęcimiu. Zapowiadał się, więc niezapomniany koncert!


Rozpoczęło się od wyjścia w efektownej oprawie świetlnej, a potem się zaczęło. Zespół przygotował na ten wieczór energetyczny set w woodstockowych klimatach. Można było poskakać, potańczyć, pośpiewać i pokrzyczeć. Chłopaki dawali z siebie wszystko, aby jak najlepiej zabawić publiczność. Nie tylko rozmawiali z publicznością po angielsku, ale również próbowali to robić po polsku! Najpierw wokalista kilkukrotnie spytał „Czy jesteście szczęśliwi?!”, co spotkało się z głośną reakcją zgromadzonych woodstockowiczów, a następnie wyraził radość z tego, że mogą tu grać i spytał „Lubicie Che Sudaka? Podnieście ręce do góry!”.

Koncert zakończyli długim kilkunastominutowym utworem, a już na sam koniec jeden z muzyków zeskoczył ze sceny do publiczności, aby się wyściskać lub przybić „piątki” ze wszystkimi fanami z pierwszego rzędu, a nawet z ochroniarzami, czyli tzw. niebieskim patrolem. Pełen sukces! Ogólnie rzecz biorąc koncert wypadł świetnie, a ci, których wystraszyło (za przeproszeniem) wycie Tarji z głównej sceny, z pewnością nie żałowali, że się tu przenieśli. Kto wie? Może zdobędą Złotego Bączka? ;)

PS. A kto to wszystko przegapił, niech nie płacze – następny ich koncert w Polsce już 28 sierpnia w Żyrakowie na Czad Festiwal.


Koncert był transmitowany na żywo przez Kręcioła Tv, a teraz niemal w całości można go obejrzeć na youtubie »


Fragmenty na Kręcioła TV tutaj » oraz poniżej:Zobacz też:

NIUSY: Che Sudaka zagra na Przystanku Woodstock 2016! (11.02.2016 ) »
ARTYKUŁY: Molotov na Przystanku Woodstock 2016. Relacja i fragment koncertu (15.07.2016 ) »

Strona oficjalna Che Sudaka »
Facebook: @chesudaka »
Twitter: @chesudaka »


Polecamy:

artykuly
Latin Grammy 2018. Najlepsze latynoskie płyty i piosenki rockowe - nominowani i zwycięzcy
niusy
„El Día de los Muertos” z grupą Cronómetrobudú! Nowy okolicznościowy teledysk.
niusy
Król w szachu? Zobacz nowy teledysk Ska-P „Jaque al Rey”! Nowa płyta już wkrótce

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!