f
Polski  | Español

Autor: J.K. Data: 16.07.2013  Uzzhuaïa zamieszcza lyric video do „Świętych i Diabłów”. Crouzzfounding w toku


Możemy już posłuchać pierwszego utworu z nowej płyty zespołu Uzzhuaïa, która ukaże się już w październiku bieżącego roku. Jest nim tytułowy „Santos y Diablos” („Święci i Diabły”), opublikowany w postaci tzw. lyric video, które zamieszczamy poniżej. Utwór grany był już wcześniej przez zespół na koncertach, ale dopiero teraz dane jest nam podziwiać jego pełne brzmienie. Niespodzianek brak, jest tylko to, do czego chłopaki przyzwyczaili nas przez lata: świetne riffy i melodie, czyli 100 % Uzz!

Przypomnę, że jeszcze do 4 sierpnia nową płytę można zamówić w przedsprzedaży w formatach: cyfrowym, na CD oraz na winylu, a oprócz tego kupić specjalne, ekskluzywne koszulki z oryginalnym wzorem. To wszystko za sprawą modnego ostatnio crowfundingu, zwanego w tym wypadku „crouzzfundingiem”. Za pośrednictwem platformy Verkami grupa zebrała już ponad 11 tysięcy euro! Kwota minimalna – 8 tysięcy, która potrzebna była zespołowi na dokończenie prac nad albumem została uzbierana w kilka dni. Takich fanów tylko pozazdrościć. Albo do nich dołączyć! :)
Zobacz też:

ARTYKUŁY: Raport: UZZHUAIA. Na ostatniej prostej przed nowym albumem (11.07.2013) >>
ZESPOŁY: Najlepszy produkt eksportowy Walencji? Pomarańcze? Truskawki? Nie! To UZZHUAIA! >>
WYWIADY: Specjalnie dla Muzzaiki: ekskluzywny wywiad z zespołem UZZHUAIA! >>
Polecamy:

zespoly
Uzzhuaïa
artykuly
Corazones Eléctricos, Capitán Booster i 13 Millas. Nowe projekty muzyków Uzzhuaïa, czyli jeszcze więcej klasycznego rocka!
niusy
Elektryzują nawet bez prądu. Nowy krążek walenckiego zespołu Uzzhuaïa i zasłużone wakacje

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2018     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!