f
Polski  | Español
Powrót kapeli Tenpel. „Manual de Autoayuda” - zwiastun nowej płyty


Po pięciu latach od swojej ostatniej płyty studyjnej „Ciclos” (2012) madrycka kapela Tenpel powraca z nowym, świetnie zapowiadającym się materiałem. Już teraz dostępny jest teledysk do kawałka „Manual de Autoayuda” – zwiastun płyty „Culto a Mi”, która ma ukazać się w październiku!

Mimo tak długiej przerwy od wydania poprzedniego albumu studyjnego muzycy nie próżnowali. Jak piszą, płyta jest owocem ich czteroletniej pracy. W tym czasie nie stronili również od projektów pobocznych – tu wspomnieć wypada przede wszystkim niezmordowanego wokalistę Kantza (jednego z moich ulubionych hiszpańskich głosów) i już dwie, bardzo udane, płyty kapeli De la Cuna a la Tumba.

Jak po takim czasie wypadnie nowy Tenpel, niestrudzeni poszukiwacze nowych brzmień? W którą stronę poszli muzycy? Pierwszy kawałek zdecydowanie ostrzy apetyty na wspaniałe, ambitne granie, z którego z resztą słyną. Posłuchajcie sami! :)
Linki zewnętrzne

Zobacz też:

ZESPOŁY: Tenpel. Zespół o stu twarzach »
NIUSY: Bez nazwy, ale z mnóstwem postrockowej ekspresji. Nowa płyta De La Cuna A La Tumba [ algo sin nombre *] »Polecamy:

zespoly
Tenpel
recenzje
Megara „Aquí Todos Estamos Locos” (2018)
niusy
Histeryczny realizm. Druga epka Habitar La Mar „Realismo Histérico” (2018)

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!