f
Muzzaica - hiszpański rock & metal
Polski  | Español

Mägo de Oz zaprasza na wielką pogańską fiestę. Przyłącz się do setek tysięcy fanów!


Mago Celtic Land Nowa wersja utworu „Fiesta Pagana” Mägo de Oz bije rekordy oglądalności: 100 tys. odsłon na youtube w ciągu niecałych 24h i już prawie 500 tys. na chwilę obecną. Teledysk zwiastuje podwójny album „Celtic Land”, który Mägo de Oz wyda w grudniu z okazji swojego 25-lecia. Będzie on zawierał największe przeboje grupy w wersjach po hiszpańsku i po angielsku, w wykonaniu zespołów z zagranicy (np. Primal Fear, Kospiklaani, Elvenking czy To Die For) i z udziałem gwiazd z rodzimego podwórka.

Oryginalna wersja piosenki „Fiesta Pagana 2.0” została wydana na płycie „Finisterra” z 2000 r. i jest jednym z największych przebojów grupy. Tym razem zaśpiewała ją śmietanka hiszpańskich wokalistów, kolejno: Leo Jiménez, Víctor García (WarCry), Tete Novoa (Saratoga), Fortu Sánchez (Obús), Tony (ex Sangre Azul), Rulo (Rulo y Contrabanda), Carlos Escobedo (Söber) oraz członkowie Mägo de Oz – Txus di Fellatio i Zeta, obecny wokalista grupy, który gra również główną rolę w wideoklipie. W chórkach pojawiają się członkowie metalowych zespołów: Ankhara, Santelmo, Zenobia, Dünedain czy Dragonfly, w solach gitarowych zaś, m.in. Alberto Marín (Hamlet).

Wideoklip do oryginalnej wersji utworu można zobaczyć TUTAJ »

Aktualizacja 26.03.2014:

Poniżej zamieszczam teledysk do utworu „Pagan Party”, czyli anglojęzycznej wersji „Fiesta Pagana”. Znalazł się on na wspomnianym powyżej, dwupłytowym wydawnictwie „Celtic Land”. Teledysk promuje również „Celtic Land Of Oz”, krążek w wersji anglojęzycznej, który miał swoją europejską premierę 25.03.2014 r.Całej płyty „Celtic Land” można posłuchać np. TU » oraz TU »

Zobacz też: