f
Polski  | Español
„Ojos Cerrados” i „De par en par”– dwa nowe klipy kapeli Sinaia


Kapela Sinaia nie daje o sobie zapomnieć. W sieci można od dziś znaleźć teledysk do kawałka „Ojos Cerrados”, natomiast niespełna miesiąc temu kapela opublikowała klip do „De par en par”, w którym znalazły się obrazki z występu z Valladolid z marca tego roku.

Oba utwory pochodzą ze znakomitego krążka „Presente” z 2016 r. – drugiego albumu w karierze tego obiecującego zespołu, który obecnie z sukcesami koncertuje po Hiszpanii (udało mu się nawet wyprzedać niektóre koncerty). Przypomnę, że płyta została przez nas zaliczona do najlepszych 2016 roku w kategorii „Rock metal alternatywny” (zobacz tutaj »). Więcej o tym krążku znajdziecie na naszej stronie pod tym linkiem ».

Oba utwory stanowią kawał porządnego rock-metalu z domieszką hardcore-punka. Tak jak na całej płycie nie brakuje tu mocnych riffów i chwytliwych, urzekających melodii. „Ojos Cerrados” to z resztą jeden z moich ulubionych kawałków tego zespołu.


„Ojos Cerrados”


„De par en par”

Posłuchaj płyty na: spotify », bandcamp » oraz youtube »

Linki zewnętrzne

Strona oficjalna: sinaiarock.com »
Facebook: @ Sinaiaoficial »
Twitter: @sinaiarock  »Polecamy:

artykuly
Podsumowanie roku 2018 część 2: płyty zaginione w akcji
niusy
Król w szachu? Zobacz nowy teledysk Ska-P „Jaque al Rey”! Nowa płyta już wkrótce
niusy
Ska-P zagra w Stodole! Powrót do Polski hiszpańskiej formacji

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!