f
Polski  | Español
Nowości kwietnia 2016: garść klipów i płyt


Przedstawiamy wybrane nowe klipy i płyty kwietnia z gatunków takich jak rock, hardcore, ska, metal.

KLIPY

Belo y Los Susodichos [rock]

Na pierwszy ogień najsmakowitszy kąsek w zestawie, czyli teledysk do bardzo przyjemnego kawałka „Pan y Circo” z płyty o tym samym tytule z 2014 r. Wykonawcą jest zespół Belo y Los Susodichos, zaś jego liderowi i wokaliście o pseudonimie Belo gościnnie towarzyszy tu Kutxi Romero, znany wokalista zespołu Marea.

José Andrëa y Uróboros [heavy / power]

Z cięższych klimatów warto posłuchać i obejrzeć klip do „Para Que Nunca Amanezca” z płyty „Resurrección” (2015), który przygotowali José Andrëa y Uróboros. Zdecydowanie ciekawy, melodyjny kawałek byłego wokalisty Mägo de Oz.

Che Sudaka [ska / punk / latino]

Nowy klip do kawałka „Al Sistema No Le Conviene” wypuścili Che Sudaka, którzy - przypomnijmy - wystąpią w tym roku na Przystanku Woodstock.

The Locos [ska / punk]

W marcu pisaliśmy o nowej EPce The Locos ». W kwietniu zespół, którego liderem jest znany z kapeli Ska-P Pipi, wypuścił klip do „La Realidad”:PŁYTY

Rat-Zinger [hardcore / punk /metal]

Swoją czwartą płytę wypuściła hiszpańska kapela Rat-Zinger, słynąca z ostrej krytyki kościoła oraz z tego, że nie owija w bawełnę i daleka jest od poprawności politycznej. Album zwiastował kawałek „El Kaos en mi” z gościnnym udziałem Non Servium. Cała płyta do posłuchania TUTAJ »

Carlos Santana

Na koniec wspomnę o premierze zza Atlantyku. 15 kwietnia ukazał się nowy album Carlosa Santany zatytułowany „Santana IV”, nagrany w legendarnym składzie następca „Santana III” z 1971 r. Na krążku znalazły się 3 kawałki o tytułach w języku hiszpańskim, jednak bez hiszpańskojęzycznych tekstów ;)
Pozostałe kwietniowe premiery na Muzzaice:

Powrót Bestii. Premiera drugiego solowego albumu Leo Jiméneza »

„Live In Woodstock Festival” Premiera DVD kapeli Ska-P z koncertu w Polsce! »

Brazyliska Huaska i jej nowy... koniec »
Polecamy:

artykuly
Latin Grammy 2018. Najlepsze latynoskie płyty i piosenki rockowe - nominowani i zwycięzcy
niusy
„El Día de los Muertos” z grupą Cronómetrobudú! Nowy okolicznościowy teledysk.
niusy
Król w szachu? Zobacz nowy teledysk Ska-P „Jaque al Rey”! Nowa płyta już wkrótce

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!