f
Polski  | Español

Autor: J.K. Data: 22.04.2018   Data ostatniej aktualizacji: 10.05.2018[UWAGA ODWOŁANE!] Angelus Apatrida wystąpi w Polsce! Wraz z nimi Trallery.


AKTUALIZACJA 10.05.2018:Niestety koncert w Toruniu również został odwołany przez organizatorów. Komunikat organizatorów tutaj »

***

Bodaj najlepsza, obok Crisix , hiszpańska kapela trashmetalowa już niebawem zawita do naszego kraju. Angelus Apatrida wystąpi 15 maja w Toruniu, w klubie NRD, z przyczyn organizacyjnych odwołany został planowany wcześniej drugi koncert, który miał odbyć się we Wrocławiu. Zespół przyjeżdża do Polski w ramach trasy promującej ich szósty album „Cabaret De La Guillotine”, który ukaże się już 4 maja nakładem Century Media Records.

Angelus Apatrida powstał w 2000 roku w Albacete. Przez pierwsze kilka lat działalności głównie koncertowali i nagrywali demówki, ale po wydaniu debiutanckiego krążka „Evil Unleashed” z 2006 r. ich kariera nabrała rozpędu. Wraz z kolejnymi albumami grupa stopniowo wzmacniała swoją pozycję w kraju i Europie, koncertując coraz dalej od granic Hiszpanii i stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich zespołów metalowych.

Podczas obecnej trasy Angelus Apatrida pojawi m.in. w Niemczech, Belgii, Holandii, Czechach, Austrii czy we Włoszech. Wraz z nimi wystąpią Amerykanie ze Skeletal Remains (old school death metal), oraz inna hiszpańska kapela trashmetalowa – Trallery.

Trallery to młoda kapela z Balearów, która już zaczyna święcić pierwsze triumfy. Mają na koncie dwa albumy studyjne - “Catalepsy”(2013) i Spiritless (2016) - oraz dwa koncertowe. Ze swoją muzyką, którą opisują jako: thrash, death, groove metal i rock, od początku starają się wychodzić do Europy, w 2013 r. po wygranej w krajowych eliminacjach wystąpili na niemieckim Wacken Open Air.

ANGELUS APATRIDA - Downfall Of The Nation (2018)

Trallery „Collateral Damage”(2013)


Linki zewnętrzne

Link do wydarzenia na Facebooku »

ANGELUS APATRIDA
Strona oficjalna: angelusapatrida.com »
Facebook: @ angelusapatrida  »
Twitter: @AngelusApatrida »

TRALLERY
Strona oficjalna: trallery.com »
Facebook: @TRALLERY »Polecamy:

recenzje
VITA IMANA „Bosa” (2019)
niusy
Crisix „Five As One”. Pięć języków i wiele głosów przeciwko ograniczaniu wolności słowa w Hiszpanii
niusy
Powrót Bestii. Premiera drugiego solowego albumu Leo Jiméneza

Komentarze:

Twój nick:

Twój e-mail:

Treść:Wszystkie prawa zastrzeżone © J. K. 2011-2019     © MUZZAICA: rockowo-metalowa mozaika. Hiszpański i latynoamerykański rock i metal!